CASE w Rzeszowie

Wysoka jakość marki CASE

Rzeszowskie firmy budowlane szczycą się wykonywaniem prac na najwyższym poziomie i w najlepszym tempie. Jak to możliwe? Wszystko dzięki zastosowaniu wysokiej jakości maszyn budowlanych, które sprawiają, że roboty przeprowadzane są naprawdę efektywnie.

Koparko-ładowarki od CASE

CASE w RzeszowieTakie maszyny produkuje przede wszystkim CASE w Rzeszowie, a najbardziej znane są koparko-ładowarki tej marki. Operatorzy koparko-ładowarek do tej pory zmagali się z wieloma niedogodnościami. Na przykład, aby wymienić osprzęt na ramieniu, konieczne było wyjście z kabiny i przeprowadzenie wymiany z zewnątrz. Tymczasem CASE wprowadził do swoich koparko-ładowarek technologię, która pozwala na wymianę osprzętu z kabiny, za naciśnięciem jednego przycisku. To możliwe dzięki temu, że siłowniki na ramieniu ułożone są idealnie za sobą, dzięki czemu integracja ramienia z szybkozłączką pozwala na szybką wymianę. Dostosowanie możliwości koparko-ładowarki do własnych oczekiwań jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Ale to nie wszystko, CASE zwraca uwagę także na inną technologię zastosowaną w swoich maszynach – a mianowicie na Auto Ride Control. Jest to sposób na odpowiednie zamortyzowanie ramienia, co sprawia, że nawet na najtrudniejszym terenie nie ma możliwości, aby materiał wypadł z łyżki.

CASE w RzeszowieDzięki temu możemy załadować łyżkę maksymalnie bez obaw, że po drodze coś z niej zgubimy. W przypadku maszyn CASE z technologią Auto Ride Control, jest to po prostu niemożliwe. Jak uzyskano taką przyczepność? Poprzez możliwość wychyłu przedniego mostu po 11 stopni w górę-dół lub na odwrót. Do tego zastosowano najwyższej jakości opony posiadające bardzo dobre parametry jezdne. W ten sposób maszyny budowlane CASE zapewniają najlepszy poziom produktywności i pojazdy innych marek muszą się mocno starać, aby im dorównać. Wśród zalet CASE warto wymienić także mechaniczny układ samopoziomujący, który ułatwia pracę operatorowi. Łyżka automatycznie powraca do pozycji ładowania po wykonaniu wcześniejszego zadania. Dzięki temu cykl załadunkowy zostaje przyspieszony, co usprawnia przeprowadzanie robót. Ponadto maszyna jest skonstruowana w taki sposób, aby operator miał bardzo dobrą widoczność na ramię.

To tylko niektóre zalety marki CASE i znają je wszystkie rzeszowskie firmy budowlane. Dlatego właśnie, poszukując ekipy, która zrealizuje dla nas dużą inwestycję, powinniśmy wybrać tę, która w swoim zapleczu sprzętowym posiada maszyny od CASE. W ten sposób uzyskamy pewność, że wszystkie prace zostaną przeprowadzone szybko, sprawnie i całkowicie poprawnie.