pompa ciepła

Wszystkie zalety pompy Galmet

Ogrzewanie to bardzo ważna kwestia w polskich domach. W naszym klimacie zimy bywają bardzo mroźne, a i okres wiosenny oraz jesienny bywa chłodny. Warto zadbać o izolację domu z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów, takich jak pianka poliuretanowa, zakup odpowiednich grzejników, jak również można pomyśleć o wybudowaniu domu energooszczędnego.

Pompa typu powietrze-woda

pompa ciepłaJednak główna kwestia to wybór kotła, pieca lub innej opcji grzewczej. To od niej zależy jak szybko możemy ogrzać dom, ile za to zapłacimy, jak również czy będzie to opcja wydajna. Wśród najlepszych producentów wyróżnia się galmet – pompa ciepła powietrze-woda jaką oferuje ta firma jest zdecydowanie godna uwagi każdego klienta. Jak sama nazwa wskazuje taka pompa ogrzeje zarówno powietrze w domu, jak i wodę użytkową. Jest to zatem produkt dwa w jednym, pozwalającym na zaoszczędzenie pieniędzy oraz miejsca. Pompy Galmet zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Potrafią błyskawicznie ogrzać wszystkie pomieszczenia bez względu na ich powierzchnię. Dodatkowo można dowolnie modyfikować ich ustawienia. W zależności od liczby domowników można ustawić czas grzania wody na krótszy lub dłuższy, przez co optymalizuje się działanie pompy. Zawsze dla każdego wystarczy ciepłej wody, a też pompa nie będzie działała dłużej niż to konieczne.

pompa ciepłaTo działa również przy ogrzewaniu pomieszczeń. Na specjalnym kontrolerze ustawia się pożądaną temperaturę i pompa działa dopóki nie zostanie ona osiągnięta, po czym natychmiast się wyłącza, by nie pobierać prądu, skoro nie jest to konieczne. Ustawienie pompy jest dziecinnie proste i każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Warto wybrać firmę Galmet także z innych powodów. Jest to polski producent, więc kupując ich pompy ciepła wspieramy się lokalnych przedsiębiorców i nie przepłaca się za import, jak przy zagranicznych pompach. Pompy Galmet są niesamowicie wydajne, więc nawet przy małym poborze prądu będą działać rewelacyjnie. Są również bardzo sprawne i żywotne. Wiele z pomp marki Galmet posiada funkcje dodatkowe, nieobecne przy produktach innych producentów. To na przykład funkcja Party, przydatna kiedy mamy gości i potrzebny jest nam większy zapas wody użytkowej.

Za to funkcja Eco pozwala na zoptymalizowanie jej działania. Pompy ciepła są szybkie i łatwe w montażu. Reasumując, stawiając na pompy ciepła polskiej marki Galmet zyskujemy pewność, że nabyliśmy doskonały produkt w przystępnej cenie, który przez lata będzie nam doskonale służył bez żadnych usterek. Na pewno sprawdzi się on w każdym domu.