Skórzane półbuty ochronne marki Uvex

Renomowana marka Uvex specjalizująca się m.in. w produkcji wysokiej klasy odzieży ochronnej, która spełnia wszelkie zasady BHP, powstała w 1926 roku. Pierwszym produktem firmy były specjalistyczne gogle ochronne, które błyskawicznie zyskały na popularności. Obecnie produkty firmy sprzedawane są na szeroką skale na terenie całej Europy.

Buty a branża przemysłowa

półbuty ochronne uvexSporym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza buty ochronne wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej oraz syntetycznych materiałów wysokiej klasy. Wyżej wspomniane obuwie ochronne marki Uvex świetnie sprawdza się w wszelakich obszarach przemysłowych, w których pracownicy fizyczni narażeni są nieustannie na różnego rodzaju urazy. Skórzane półbuty ochronne Uvex bardzo rozpowszechnione są zwłaszcza w branży motoryzacyjnej, inżynierii mechanicznej, a także m.in. w przemyśle chemicznym, środowisku usługowo-logistycznym oraz na placach budowy. Wszystkie modele butów posiadają grubą, solidną, antypoślizgową podeszwę oraz odpowiednio wyprofilowaną wkładkę wewnętrzną, która dostosowuje się do konkretnego kształtu stopy. Warto również podkreślić, że większość dostępnych na rynku modeli obuwia posiada odpowiednie usztywnienie na wysokości kostki, które skutecznie chroni tą niezwykle delikatną, podatną na uszkodzenia i kontuzję partię ciała. Buty ochronne wykonane są m.in. ze skóry naturalnej, ale również wysokiej klasy materiałów syntetycznych, które wykazują właściwości wodoodporne, olejoodporne oraz żaroodporne.

półbuty ochronne uvexWarto również podkreślić, że maraka ta szyci się również tym, iż podnoski Uvex nie posiadają w sobie metalu, dzięki czemu obuwie jest lekkie i przede wszystkim bezpieczne. Choć większość modeli butów ochronnych owej marki wiąże się za pomocą sznurówek, to jednak firma stara się nieustannie wychodzić na przeciw oczekiwaniom wszystkich swoich klientów, o czym świadczy fakt, iż na przestrzeni ostatnich kilku lat w sprzedaży pojawiły się również praktyczne modele obuwia zapinane na wygodne, wytrzymałe rzepy. Ogromnym atutem owych butów są również ich rozmiary – buty te można zamówić bowiem zarówno w rozmiarze 36, jak i 48. Na samym końcu należy również podkreślić, iż produkty marki Uvex oferuje dziś większość dobrze zaopatrzonych sklepów oferujących odzież roboczą. Wszystkie produkty marki objęte są również aż dwunastomiesięczną gwarancją.

Co ciekawe buty te świetnie izolują stopę przed zimnem, w efekcie czego z powodzeniem można je także stosować w sezonie jesienno-zimowym. Marka oferuje swym klientom obuwie w różnorodnych kolorach, które na tle konkurencji wyróżnia się nowoczesnym, nietypowym designem.