garnki stalowe

Przyjemne gotowanie z garnkami Klausberg

Aby przyrządzić zdrowy i smaczny posiłek, nie wystarczy zadbać jedynie o dobrej jakości składniki. Dużą rolę w przygotowywaniu potraw pełnią akcesoria kuchenne, takie jak patelnie, garnki itp. Jakość tych urządzeń przekłada się bezpośrednio na jakość potraw, które są w nich przygotowywane, dlatego warto zainwestować w jak najlepsze.

Garnki ze stali

garnki staloweWysokiej jakości garnki mają duży wpływ na sukcesy odniesione podczas gotowania. Dzięki dobremu asortymentowi, gotowanie staje się nie tylko prostsze i przyjemniejsze, ale także potrawy wychodzą dużo smaczniejsze i zdrowsze. Solidne garnki stalowe KLAUSBERG mają trzywarstwowe dno termiczne, utrzymujące ciepło i jednocześnie zapobiegające przypalaniu się dań. Umożliwia to gotowanie w małej ilości wody, a także smażenie przy użyciu niewielkiej ilości tłuszczów — dzięki temu można przygotowywać dania bez obaw o utratę cennych minerałów i witamin. Naczynia Klausberg są specjalnie wyprofilowane tak, żeby woda nie wylewała się z nich, a zarazem by resztki jedzenia nie gromadziły się w trudno dostępnych do mycia zakamarkach. Są więc całkowicie higieniczne i bezpieczne dla zdrowia. Bardzo często naczynia, takie jak garnki czy patelnie są myte ręcznie pomimo posiadania w domu zmywarki. Jest to spowodowane strachem o zardzewienie cennych akcesoriów. Marka Klausberg zlikwidowała ten problem.

garnki staloweTworzywo, z jakich naczynia tej firmy zostały wykonane to niezwykle trwała i solidna stal nierdzewna, dzięki czemu ze spokojnym sumieniem, bez obaw o pojawienie się rdzy, można je myć w zmywarkach. Garnki oraz patelnie Klausberg posiadają przezroczyste, szklane pokrywki, które umożliwiają stałą obserwację gotującej się potrawy, zapobiegając jej przypaleniu lub tzw. „wykipieniu” z naczynia. Umieszczone wewnątrz garnka miarki ułatwiają odmierzenie odpowiedniej ilości wody koniecznej do gotowania. Ogromnym atutem naczyń Klausberg jest ich uniwersalność. Mogą być używane na każdym typie kuchenki, zarówno na gazowej, jak i na elektrycznej czy nawet indukcyjnej. Dzięki temu nawet w razie zmiany wyposażenia kuchni, nie będzie konieczna wymiana naczyń. Niklowane uchwyty nie nagrzewają się, co jest zdecydowanym ułatwieniem podczas gotowania.

Prawidłowa dieta jest bardzo ważnym elementem prowadzenia zdrowego trybu życia. Rozpoczynając przygodę z samodzielnym gotowaniem, należy zaopatrzyć się w dobrej jakości akcesoria do przygotowywania posiłków. Garnki powinny być solidne, najlepiej wyposażone w trzywarstwowe dno — dzięki temu przyrządzanie dań będzie dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.