bramki sensoryczne

Kontrola dostępu za pomocą bramek sensorycznych

Bramki są niezbędnym elementem wyposażenia banków, sklepów czy stacji metra. Obecnie, największą popularnością cieszą się nowoczesne bramki sensoryczne, które są wyposażone w specjalne czujniki. Dzięki nim możliwa jest kontrola każdego wejścia i wyjścia.

Bramki o różnej szerokości

bramki sensoryczneBramki sensoryczne sprawią, że na teren danego obiektu, nie wejdzie żadna osoba do tego nieuprawniona. Efektywna i niezawodna kontrola osób W budynkach o wysokich wymogach bezpieczeństwa, takich jak: banki, biurowce, lotniska, zakłady produkcyjne, stosuje się bramki sensoryczne. Pozwalają na skuteczną kontrolę ruchu pieszych. Gwarantują świetną przepustowość, przy wysokim poziomie zabezpieczenia — do budynku dostaną się tylko osoby, które są do tego uprawnione. Na rynku znajdziemy nowe bramki sensoryczne, o różnej szerokości, dlatego bez trudu dopasujemy je do potrzeb obiektu. Bramki sensoryczne zapewniają także komfortowe przejście podróżującym z torbami i osobom niepełnosprawnym. W przypadku nieuprawnionego przejścia usłyszymy alarm akustyczny. Posiadają również czujnik wykrycia dziecka, to wykorzystywane jest przy wysokim poziomie bezpieczeństwa.

bramki sensoryczneBramki sensoryczne wpasują się w każde miejsce, poprzez swój nowoczesny design. Wykonane ze stali nierdzewnej i szkła, zapewniają trwałość i solidność. Ich dodatkowym atutem jest to, że można nimi wygodnie sterować z pilota i kontroli dostępu. Bramki sensoryczne zapewniają kontrolę w jedną, jak i w drugą stronę — co skutkuje, że może być przy tym kontrolowany czas pracy, bądź ilość wejść osób na dany obiekt. Duże zastosowanie mają w przypadku portów lotniczych, gdzie często znajdują się podczas punktów kontrolnych i odprawy bagażowej. Zastosowanie tych urządzeń jest bardzo duże i w ostatnim czasie stało się niebywale powszechne. Większość krajów rozwiniętych stosuje takie rozwiązania i w ten sposób ułatwia życie zarówno klientom jak i osobom porządkowym. To doskonałe rozwiązanie również w trakcie trwającej epidemii, bowiem nowe bramki sensoryczne umożliwiają bezdotykowe przejście. Aktualnie na rynku znajduje się wiele rodzai bramek, które mają różne zastosowania. Warto więc zastanowić się, jaka bramka najlepiej sprawdzi się w danej firmie, obiekcie sportowym, lotnisku.

W tym celu najlepiej skontaktować się, z profesjonalną firmą, zajmująca się montowaniem, sprzedażą i konserwacją takich bramek. Ponadto swoim wyglądem i designem wpasują się w każdy obiekt architektoniczny. By zapewnić bezpieczeństwo danego obiektu, warto zainwestować w inteligentną kontrolę bramek sensorycznych.