kabiny prysznicowe z hydromasażem

Co wybrać: wanna czy prysznic?

Planując remont łazienki wiele osób staje przed dylematami związanymi z jej wyposażeniem. W szczególności dotyczy to jednego dylematu: wanna czy prysznic? Obydwa rozwiązania posiadają swoich zwolenników. Wszak wybór jednego i drugiego modelu wiąże się z różnymi korzyściami. Kupując wannę, można regularnie fundować sobie luksusowe kąpiele.

Kabiny z wieloma funkcjami

kabiny prysznicowe z hydromasażemWystarczy odrobina aromatycznych soli czy żelu do kąpieli i ma się domowe spa. Kilkanaście minut spędzonych w gorącej wodzie i bąbelkach może pomóc w zapewnieniu sobie odrobiny rozluźnienia. Takie rozwiązanie przyda się także, jeśli ma się małe dzieci. Łatwiej jest je zachęcić do zabiegów pielęgnacyjnych, jeśli mogą do wanny zabrać ze sobą swoje ulubione zabawki. Mycie ułatwia także szeroka gama kosmetyków, którymi można np. farbować wodę czy malować różnorodne wzorki. Jednak jeśli wybierze się brodzik, również przyniesie to wiele korzyści. Przede wszystkim, dla portfela i środowiska. Zużycie wody jest mniejsze, jeśli posiada się brodzik. Montaż takiego rozwiązania nie musi wiązać się z ograniczonymi możliwościami, jeśli chodzi o relaks. Nowoczesne kabiny prysznicowe z hydromasażem posiadają wiele funkcji, dzięki którym zabiegi pielęgnacyjne są bardziej przyjemne.

kabiny prysznicowe z hydromasażemMożna w kilka sekund przełączyć baterię na tryb masażera, którym rozluźni się spięte mięśnie karku, łydek czy barków. W środku są również zamontowane specjalne dysze, które po uruchomieniu wykonują masaż pleców, od odcinka lędźwi aż po szyję. Dzięki temu kilkunastominutowa kąpiel przyniesie korzyści, w postaci masażu dodającego energii. To rozwiązanie przyda się także osobom, które mają napięty grafik. Nie każdy zapracowany człowiek znajdzie w tygodniu czas na długotrwałe kąpiele. Dzięki posiadaniu brodzika, można zaledwie w kilka minut dokładnie wyszorować całe ciało, jednocześnie wykonując masaż. Stabilna konstrukcja będzie odpowiednia także dla osób, które mają ograniczoną mobilność. Komuś, kto ma problemy ze stawami czy kręgosłupem, jest łatwiej wejść do brodzika niż do wanny. Dzięki temu można oszczędzić sobie przykrych sytuacji związanych z bólem czy koniecznością wołania do pomocy innych domowników. Remontując czy urządzając łazienkę warto wybrać rozwiązanie, które będzie najbardziej odpowiadało naszym potrzebom.

Zalety, jakie posiada brodzik czy wanna są bardzo różne. Choć każde z rozwiązań posiada grupę zwolenników, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, do której z nich się należy. Ułatwi to podjęcie decyzji i pozwoli na uzyskanie pełnej satysfakcji z zakupionego wyposażenia łazienki.

Więcej informacji można znaleźć na https://mixhurt.com.pl/